Beşiktaş İş Güvenliği – Beşiktaş Osgb

beşiktaş osgb ile iş sağlığı güvenliği hizmetlerini istanbul eys osgb ile alabilirsiniz

İş Güvenliği iş yerlerinde işin yürütümü sırasında oluşabilecek iş kazaları ve meslek hastalıklarına karşı çalışanları korumaya yönelik yapılan sistemli ve bilimsel çalışmalar olarak tanımlanabilir. İstanbul EYS OSGB olarak amacımız sağlıklı ve güvenli iş yerleri oluşturarak çalışanların korunması, üretimin ve işletmenin güven altında faaliyetlerini yürütmesine katkıda bulunmaktır. İstanbul EYS OSGB olarak, İstanbul Avrupa yakasında bulunan Beşiktaş ilçesinde Beşiktaş İş Güvenliği Hizmeti olarak çözüm ortağınız olmak istiyoruz.

Tehlikeli ve Çok tehlikeli sınıfta bulunan tüm işyerlerinin ve 50 den fazla çalışanı bulunan tüm az tehlikeli işyerlerinin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmeti alması zorunludur. Linke tıklayın ve Nace Kodunuz ile birlikte tehlike sınıfınızı bulunuz. Tehlike sınıfınızı öğrenmek için tıklayın.

Beşiktaş İş Güvenliği Hizmeti kapsamında, EYS Beşiktaş OSGB olarak verdiğimiz hizmetler,

  • İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personeli Hizmeti,
  • Beşiktaş İş Güvenliği Risk Analizi-Değerlendirmesi Hizmeti,
  • Risk Değerlendirmesi ve Acil Durum Planı Hizmetleri
  • Mobil Sağlık Hizmetleri
  • Ortam Ölçümleri
  • Patlamadan Korunma Dokümanlarının Hazırlanması,
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Hizmetleri (Yüksekte Çalışma, Yangın Söndürme Eğitimi,
  • Sektöre Yönelik Özel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri
  • Mesleki Eğitimlerde Çözüm Ortaklığı

EYS OSGB olarak Beşiktaş İş Güvenliği Hizmeti kapsamında iş yerlerinin sağlıklı ve güvenli çalışması için 7/24 mesai harcıyoruz.

EYS OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili 7/24 bilgi ve destek alabileceğiniz çözüm ortağınız.

İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG Hizmeti) Hizmetlerimiz kapsamında Beşiktaş bölgesinde otel, hastane, inşaat, ofis, fabrika, mimarlık ve mühendislik ofisleri vb. sektörlerdeki işyerleri ile çözüm ortağı olarak çalışmaktayız.

EYS OSGB Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş bir kurumdur. Yetki belgemiz için tıklayınız.

EYS Beşiktaş İş Güvenliği Olarak Hedefler

EYS OSGB olarak tüm İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerimizi uygun fiyatlandırma politikası ile sunarak çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Temel vizyonumuz; iş sağlığı ve güvenliği alanında üstün hizmet kalite anlayışı ile yenilikçi, dinamik ve sistematik hizmet vererek yasalara ve uluslararası standartlara tam uyumlu olarak iş yerlerinize hizmet vermektir.  Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için bizi bugün arayın.

Yorumlar kapatıldı.