EYS OSGB İLE İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ

EYS OSGB Bünyesinde istihdam ettiği  İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimleri ile sizlerin hizmetinizde. Tüm İSG Hizmetlerini sizlere sunabilen EYS, Avrupa ve Anadolu Yakasında Hizmetinizde. 200’den fazla işletmeye hizmet sunan EYS’nin Referans ve Hizmet içeriklerini inceleyin.

EYS, Çok Lokasyonlu Hizmet verebililen Bir İşletmedir

EYS Kimdir - Hikayemiz

EYS, 8 yıldır İş Güvenliği ve Eğitim hizmetlerini müşterilerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda Ulusal Mevzuat ve Uluslararası Standartlar kapsamında sunmaktadır. Geniş hizmet ağı ve sürekli gelişen hizmet sistemi ile müşterilerinin çalışma ortamlarını, taşeron ve tedarikçilerinin İSG Kontrollerini sağlamaktadır. Deneyimlerimizi, Fayda Maliyet endeksi ekseninde sunan EYS, İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemlerinin Mühendisidir.

EYS OSGB Sizlere Neler Sunmaktadır

EYS OSGB Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sunar. İster denetiminiz olsun ister zorunlu isg hizmeti alın. 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

EYS OSGB İş Sağlığı ve Güvenliğinde

'DAN Fazla

Sektöre Hizmet Sunuyor

  • Çok Lokasyonlu OSGB Hizmeti

    Şube Bazlı veya Geniş Lokasyonlara ayrılmış İşletmeler Konusunda Deneyimliyiz. Hizmet verdiğimiz İşletmelerin tüm lokasyonlarında süreçleri iyileştirerek, İş Sağlığı ve Güvenliği İhtiyaçlarını Planlayıp Çözüme kavuşturuyoruz. Tüm Projeler için Ekip Liderleri ve Koordinatörlerimiz ile Süreçlerin Tamamından Haberdar olun. İşinize Entegre bir sistem geliştirerek Tecrübelerimiz ile Sizleri Güvene Alıyoruz.

  • OSGB Denetim Sorumluluğu - 3. Göz

    İş yerinizde bulunan riskleri gözetliyoruz. Çalışma Sahanızda bulunan tüm risk gruplarını inceleyerek Mevzuatta bulunan sorumluluklarınızı takip ediyoruz. Denetimlerde olan başarılarımız ve çözümlerimiz ile bir çok kurumu ileri noktalara taşıdık. Bakanlık veya SEDEX, TÜV-SÜD, BSI gibi Özel Denetim İşletmelerinin Sosyal Uygunluk Denetimlerinde Sizlere Yardımcı Oluyoruz.

  • Kaliteli Hizmet İçerikleri

    Aradığınız Tüm Hizmetleri, işin uzmanıyla çözün. 200'den fazla işletmeye hizmet sağlayan EYS, sizlerin yeni çözüm ortağı olmak istiyor. İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerinde Mühendis kadromuz ve İşyeri Hekimlerimiz ''Güvenli Çalışma Ortamları Yaratıyor''.