OSGB Fiyat Teklifi Alın

İLETİŞİM KURUN

Formu Doldurarak Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Alın..!

200'den fazla müşteriye OSGB, Mobil Sağlık, Ölçüm ve İSG Hizmetleri sunan EYS OSGB sizlerin yanındaki kurumsal güç.

Telefon Numarası Opsiyonel'dir.
Tehlike sınıfınızdan, çalışan sayınızdan veya detay gerektiren verileri buraya yazınız.

EYS OSGB ile Hizmetlerini Teklif oluşturmak için sizlerden bazı bilgiler Talep etmektedir. Bizimle İletişime Geçtikten hemen sonra sizlere dönüş yaparak tekliflerimizi iletiyoruz. Hizmetlerimizi sizlere detaylı anlatabilmek ve doğru fiyatları sizlere sunuyoruz.

EYS OSGB’ye 7/24 mail yoluyla ulaşabilirsiniz. E-mail: info@eysosgb.com Telefon: 0212 438 33 55

Osgb Teklif Al formları doldur ve işletmeniz kazansın. Çoklu lokasyonlara özel hizmetlerimiz ile İstanbul, Kocaeli ve Tekirdağ bölgesinde hizmetler sunmaktayız. İş Sağlığı Güvenliği Eğitimlerimizi ister eğitim ofislerimizde ister sizlerin iş yerinde gerçekleştirmekteyiz. İşyeri Hekimlerimiz ve İş Güvenliği Uzmanlarımız aynı araç ile işletmeleri ziyaret ederek osgb hizmetini sunar. Mobil Sağlık Araçlarımız ile işletmenize işiniz bölünmeden sağlık hizmeti sunmaktayız.

OSGB

EYS Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak, sistematik bir şekilde çalışmalar yaptığımız kurumlara buradan ulaşabilirsiniz. İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerimiz Tüm İstanbul içinde aynı fiyat politikasında uygulanmaktadır. Tüm isg hizmeti içeriklerine aynı paket dahilinde sunduğumuz; iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi hizmetlerimiz ile diğer tüm eğitim ve içerikleri ücretsiz alabilirsiniz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörü pozisyonunda çalışan profesyoneller sayesinde sadece iş güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi değil koordinatörlerimiz de sizlere dolaylı hizmet sunmaktadır. İSG Eğitimlerimiz birden çok konuyu kapsayıcıdır. Tüm hizmetlerimizi isg hizmetleri sayfasından ulaşabilirsiniz.