Hadımköy İş Güvenliği Hizmeti

Hadımköy İş Güvenliği Hizmeti

İş Sağlığı ve Güvenliği işyerlerinde işin yürütümü sırasında oluşabilecek iş kazaları ve meslek hastalıklarına karşı çalışanları korumaya yönelik yapılan sistemli ve bilimsel çalışmalar olarak tanımlanabilir. EYS OSGB olarak amacımız sağlıklı ve güvenli işyerleri oluşturarak çalışanların korunması, üretimin ve işletmenin güven altında faaliyetlerini yürütmesine katkıda bulunmaktır. İstanbulEYS OSGB olarak, İstanbul Avrupa yakasında bulunan Beylikdüzü ilçesinde,Hadımköy İş Güvenliği Hizmeti olarak çözüm ortağınız olmak istiyoruz. EYS OSGB olarak Hadımköy’de bulunan birçok fabrikaya İş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti sunmaktayız. Özellikle sanayi bölgesinde bulunan çözüm ortaklarımıza hem yönetim sistemlerinin oluşturulması hem de iş sağlığı güvenliği faaliyetlerinin yürütülmesi işlemlerinde rehberlik etmekteyiz.

Tehlikeli ve Çok tehlikeli sınıfta bulunan tüm işyerlerinin ve 50 den fazla çalışanı bulunan tüm az tehlikeli işyerlerinin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmeti alması zorunludur. Tehlike sınıfınızı öğrenmek için tıklayın.

Hadımköy İş Güvenliği Hizmeti kapsamında, EYS OSGB olarak verdiğimiz hizmetler,

  • İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personeli Hizmeti,
  • Hadımköy İş Güvenliği Risk Analizi-Değerlendirmesi Hizmeti,
  • Risk Analizi ve Acil Durum Planı Hizmetleri
  • Uygulamalı Yangın Söndürme ve Acil Durum Tahliye Tatbikatları
  • Mobil Sağlık Hizmetleri
  • Ortam Ölçümleri
  • Patlamadan Korunma Dokümanlarının Hazırlanması,
  • İSG Hizmetleri (Yüksekte Çalışma, Yangın Söndürme Eğitimi)
  • Sektöre Yönelik Özel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri
  • Mesleki Eğitimlerde Çözüm Ortaklığı

 

EYS OSGB olarak Hadımköy İş Güvenliği Hizmeti kapsamında iş yerlerinin sağlıklı ve güvenli çalışması için 7/24 mesai harcıyoruz. EYS OSGB olarak; Hadımköy İş Güvenliği Hizmeti, Hadımköy OSGB, Hadımköy Mobil Sağlık Hizmeti, Hadımköy İSG Eğitimi, Hadımköy Yangın Eğitimi, Hadımköy Yüksekte Çalışma Eğitimi vb. konularda çözüm ortağınız olmak istiyoruz.

EYS OSGB İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili 7/24 bilgi ve destek alabileceğiniz çözüm ortağınız.

İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG Hizmeti) Hizmetlerimiz kapsamında Hadımköy bölgesinde otel, hastane, inşaat, ofis, fabrika, mimarlık ve mühendislik ofisleri vb. sektörlerdeki işyerleri ile çözüm ortağı olarak çalışmaktayız. Referanslarımız için tıklayınız.

EYS OSGB Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş bir kurumdur. Yetki belgemiz için tıklayınız.

EYS OSGB olarak tüm İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerimizi uygun fiyatlandırma politikası ile sunarak çözüm ortağınız olmak istiyoruz. Temel vizyonumuz; iş sağlığı ve güvenliği alanında üstün hizmet kalite anlayışı ile yenilikçi, dinamik ve sistematik hizmet vererek yasalara ve uluslararası standartlara tam uyumlu olarak iş yerlerinize hizmet vermektir.  Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için bizi bugün arayın.

Yasal Mevzuat

29 Haziran 2012 tarihinde kabul edilen 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu çerçevesinde Tehlikeli ve Çok tehlikeli sınıfta bulunan tüm işyerlerinin ve 50 den fazla çalışanı bulunan tüm az tehlikeli işyerlerinin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmeti alması zorunludur.