SIKCA SORULAN SORULAR

Salgın sürecinde Sağlık Politikamızı yeniden revize ederik işletmelerin ve çalışanlarının sağlıklı ortamlarda çalışabilmesi adına Covid Hakkında ZOOM üzerinden eğitimler vererek sürekli iyileştirmeye yardımcı oluyoruz. EYS OSGB, Covid sürecinde hizmet sunduğu işyerlerine 100'ün üzerinde Webinar sağlamıştır.
Osgb hizmeti almak istiyorsunuz, ancak doğru fiyatlarla doğru bir hizmet almanız gerekiyor. Fiyatları neler etkiliyor bilmek istiyorsunuz. Aldığınız hizmetin maliyetlerini etkileyen en önemli unsur, çalışan sayınız ve tehlike sınıfınızdır. Çünkü bu iki faktörün ortaya çıkardığı İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimi hizmet süreleridir.
İş Sağlığı Hizmeti, İşyeri Hekimi ve İşyeri Hemşiresi tarafından yönetilen çalışanların sağlık gözetiminden saha uygunluğuna uzanan geniş bir hizmet yelpazesidir.
Oryantasyon Çalışmaları: İşletmelerin ihtiyacı olan iş sağlığı ve güvenliği süreçlerini İSO 45001 standartlarına uygun bir şekilde sunmaktayız. Çalışanlarımız hizmet sunacağı işletmelerin ön hazırlıklarını oryantasyon süreçlerinde EYS tarafından almaktadır. Gözlem ve Raporlama: Gözlemlediğimiz tehlike kaynaklarının, risklere dönüşme olasıklarını günlük olarak işletmelere raporluyoruz. Raporlamalar ister mail yoluyla ister dijital yollarla sizlere sunulmaktadır.