Tarafından gönderildi: eysosgb Kategori: OSGB Etiketler: Yorumlar: 0

OSGB firmalarının sunduğu hizmetlerin osgb fiyat listesi ve fiyatlandırma ortalamasını belirleyen bir çok husus vardır. Fiyatlandırmayı belirleyen hususların ilki alınacak hizmetin ne olduğudur. Osgb firmaları genellikle İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı ve Diğer Sağlık personeli hizmetini saat bazlı olarak şirketlere sunar. Ancak spesifik hizmetler de talep edilebilir. Örneğin; İşyerinin proses veya işyeri risk değerlendirme ihtiyacı vardır. Osgb aracılığıyla bu hizmeti alabilir. Yada profesyonel eğitim hizmeti alabilir. Burada fiyatlandırma biraz spesifik olmaktadır.

İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi veya Diğer Sağlık Personeli hizmetlerinde ise osgb fiyat listesini belirleyen faktör, işyeri tehlike sınıfı ve toplam çalışan sayısıdır. Bu iki faktörün birleşmesi ile ortaya İSG Profesyonelinin aylık olarak vermesi gereken hizmet süresi ortaya çıkar. Bu süre ile hizmet fiyatı belirlenir.

Osgb fiyat teklifi ne kadar
Osgb fiyat Listesi Ne Kadar

EYS Osgb Fiyat Listesi Nasıl Belirlenir

Ortaya çıkan hizmet süresi ile fiyatlandırma bir çok osgb firmasında farklılık gösterir. Yol masrafları, personel maaşları, işin tehlike boyutu gibi durumlarda fiyatların farklı olmasında etkendir. Ancak EYS OSGB, işletmelerin doğru fiyat alabilmesi için en uygun ekipleri en uygun fiyatlara sizlere sunmaktadır.

Fiyat Ortalama Nasıl Hesaplanır

Örnek bir işletme verelim. İkitelli OSB’de 10 çalışanı bulunan tehlikeli sınıftaki bir atölye firması fiyatını hesaplayalım. İş Güvenliği uzmanı çalışan başına aylık 20 dk, işyeri hekimi çalışan başına aylık 10 dk hizmet verir. Yani 200 dk (3,3 saat) uzman, 100 dk (1,7 saat) işyeri hekimi hizmet vermelidir. Ortalama uzman fiyatı: 120 TL Ortalama İşyeri Hekimi: 150 TL çıkacaktır. Toplam OSGB Hizmeti 270 TL olarak karşınıza çıkacaktır.

EYS’den İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimi hizmeti alan kurumlar, mobil sağlık tarama aracını % 40 indirimli elde eder.